Ceproka Team

Cestujete s námi už 30 let

Cezproka-team.cz

Objevujte s námi svět

Pro cestovatele

Již od roku 1994

Objevujte i naše další služby

Objevte s námi svůj ideální zážitek

Image hover effect image

DOVOLENÁ RYCHLE Zařiďte si dovolenou online

Image hover effect image

SPORTOVNÍ ZÁJEZDY Navštivte sportovní událost

Image hover effect image

DOVOLENÁ NA MÍRU Dovolená přesně podle představ

O nás

Cestovní kancelář ČEZPROKA je ryze česká soukromá společnost zaměřující se od roku 1994 na cestovní servis pro firmy a jednotlivce dle individuálních požadavků.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni nabídnout a poradit propracovaný program do zahraničí, ve kterém věnujeme maximální pozornost každému detailu cesty a snažíme se o maximální zachování požadavků klientů, jejich soukromí a pohodlí. Nejsme limitování náročností programu nebo hranicemi našeho kontinentu.

Rádi zajistíme také doplňkové služby cestovního ruchu, jako jsou pojištění, transfery, vstupenky, víza, pronájem aut, průvodce a další.

Dovolená na míru

je zájezd připravený přesně podle potřeb a požadavků klienta. Není možné si jej objednat jako katalogový, protože je vytvářen až po konzultaci se zájemci. Umožňujeme opakovat naše již realizované akce. Smyslem je užít si volna co nejvíce a bez starostí. Zařídíme kompletní služby na místě od transferu z letiště až po fakultativní výlety. Dovolená na míru je určená hlavně pro náročnější cestovatele, kteří rádi svoje volno prožijí intenzivně a bez kompromisů.

Sledujte také trendy a novinky z našich zájezdů typu dovolená na míru na našem specializovaném webu http://dovolenanamiru.eu. Najdete zde mnoho již úspěšně realizovaných zájezdů, které Vám rádi nabídneme a upravíme dle Vašich požadavků a představ. Navíc zde popisujeme naši nabídku mnohem detailněji.

Teambuilding

Hledáte specialisty na teambuilding? V této oblasti jsme specialisté. Připravíme Vám netradiční firemní akce na klíč, zajistíme teambuildingové programy. Zažijete něco výjimečného, váš pracovní tým absolvuje training, který má smysl. Vymysleli jsme teambuildingový systém týmových vazeb, který dokáže podpořit loajalitu a prohloubit pocit zodpovědnosti za týmový výsledek. Úspěch teambuildingové firemní akce přináší správně sestavený program, kdy jsou zaměstnanci vystaveni zcela novým situacím. Jejich řešení pak musí nalézt pomocí týmové spolupráce. Nechte si připravit zážitkové vzdělávací programy na míru a pracujte jako tým.

V oblasti teambuildingu pořádáme celou řadu aktivit, které jsou pro Vás komfortní, kreativní a posunují hranice Vašeho rozvoje. Při plánování teambuildingu využíváme zajímavé outdoorové prostředí. Velmi oblíbený je světový golfa tato aktivita vytváří v oblasti teambuildingu zcela novou dimenzi.

Zjistit více

Aerotaxi

Aerotaxi je trend moderní doby, který nabízí veškerý luxus, jaký si můžete přát. Samotné letadlo je vybaveno nejmodernějším vybavením a nabízí tak veškeré pohodlí. Na palubě letadla budou jen spolucestující, které si sami vyberete). Nestane se, že se budete mačkat s cizími lidmi v úzkých a nepohodlných sedačkách běžných dopravních letadel. Na odbavení také nemusíte čekat, protože probíhá odděleně. V letadle máte k dispozici i soukromý bar a můžete se tedy občerstvit, kdy budete chtít. Pokud nastane změna a budete potřeba změnit trasu v průběhu letu, tak to není problém. Zkušení piloti naplánují novou cestu a dostanete se tam, kam právě potřebujete.

Zjistit více

Novinky

Dovolená

Naším hlavním zaměřením je dovolená na míru, v rámci které provádíme veškeré služby uvedené na našem webu a to po celém...

Zjistit více

Golf v zahraničí

Teambuildingové akce a relaxační hry přispívají ke vzniku společných zážitků a umožňují účastníkům využít nepoužívané přístupy, odkrýt rezervy a pomáhat v...

Zjistit více

Zážitky

Za zážitkovou dovolenou považujeme dovolenou, která se neopakuje každým rokem a je něčím jedinečná. Takový zájezd přináší mnoho zážitků a vzpomínek....

Zjistit více

Poskytujeme nejlepší destinace speciálně pro vás.
Rezervujte si hned a užijte si to!

Naše reference

Co o nás říkají klienti

cs_CZ