Ceproka Team

Cestujete s námi už 30 let

Reference

Dobrý den, děkujeme za průvodcovské služby paní Věry a za její absolutně úchvatné vyprávění. Jsme nadšeni, moc děkujeme. Molto Grazie 😊.
Ulrichovi z Prahy
BENÁTKY
Dobrý večer, Chceme Vám poděkovat za doporučenou průvodkyni paní Věru Poláčkovou , která byla velmi erudovaná a profesionální . Byla úžasná . Vyřiďte ji ještě jednou poděkování za zajímavou prohlídku Benátek. S pozdravem J&Z Truhlářovi Odesláno z iPhonu
Truhlářovi
BENÁTKY
Děkujeme za zařízení poznávací dovolené v Jordánsku. Byli jsme se vším nadmíru spokojení, dovolenou jsme si užili a děkujeme za zajištění. Co se týče služeb pana Adliho, velmi chválíme profesionalitu a můžeme jen doporučit.
J. Truhlář
JORDÁNSKO
Moc děkujeme za skvěle připravené podklady. Vše bylo přehledné s maximálním množstvím informací. Tuto CK můžeme jen doporučit.
Petr J.
Dobrý den, Chtěla jsem vám moc poděkovat za vše, zájezd do Barcelony byl dle našich představ, byl to dárek pro mého taťku, kterého jsem dojala k slzám, jak to bylo vše od začátku až do konce super. Paní průvodkyně Lucie naprostá bomba. VELIKE DIKY VÁM!!! Moc děkuji za splnění snu a budu se zase brzy těšit. Hezký den Lucka Č.
Lucka Č.
po všech stránkách naprostá spokojenost
Ilona R.
Zájezd byl super. Máme rádi luxusní auta a zde jich bylo 7 pavilonů. Měli jsme dostatek času všechno projít, vyfotit, vyzkoušet. Odpoledne byla prohlídka města s průvodcem. Vzal nás všude, vše jsme viděli, akorát tempo prohlídky města bylo vysoké. Neměli jsme přestávky na jídlo, na nákupy, a chodilo se rychle. Až na bolavé nohy to ve výsledku bylo fajn. Stihli jsme si koupit suvenýry a včas se vrátit k autobusu. Nakonec se čekalo na ztracence, kteří se nakonec našli. I cesta byla celkem fajn. Autobus byl pohodlný. Řidiči se střídali, dělali pauzy a o pauzách byla čokoláda, čaj a káva zdarma. Ve Švýcarsku bylo krásně, akorát trochu draze. CK mohu doporučit.
Jajinka K.
Perfektní, doporučuji.
Tana P.
Organizace i vše co se týká CK, tak super, nemám připomínky. To, že nás letiště nechalo přistát "bez chobotu" a stejně tak nastupovat, začíná být standardem a běžnou arogancí těchto destinací. Samotný autosalon byl bezva když hledáte konkrétní firmu, ale postrádal jsem tam více "vize" jako ústřední motiv, např. budeme mít všichni elektroauta, nebo pouze benzin, atd. Taky bylo relativně málo autonomních aut. To ovšem není vina CK, ale organizátorů autosalonu. Stejně tak mapy rozdávané na informacích, ty pro změnu postrádají přehlednou vazbu hal mezi sebou navzájem. Samotní vystavovatelé se skutečně snaží a bylo to znát, tedy až na jednu věc - přiblblé nápady, že dáme pryč vzhledné hostesky odpovídají genderovému šílenství Západu a autosalon zbytečně kazí.
Petr P.
Úspěšný, uspokojivý, děkuji.
Radek
Skvělý zážitek, vše bylo výborně zorganizované. Na to, že jsme si to vymysleli ve středu a v sobotu jsme odlétali:) Viděli jsme nejenom dva perfektní hokeje, ale i velkou část Kodaně. Škoda jen, že nefungovala apka na místní dopravu, ale to jsme vyřešili lístkem z automatu a bylo.
Kristýna V.
Zájezd byl úžasný.
Žaneta K.
Zájezd byl úžasný.
Roman B.
Absolutně super nejlepší!!!!! Vaše služby i partnerské CK v Itálii nepotřebují zlepšení.
Adam R.
Naprostá spokojenost, díky za dobře vybrané hotely a organizaci cesty.
Adam C.
Byli jsme velice spokojeni. Mezi plusy se řadilo dobré jednání a komunikace.
Alexa D.
Koupil jsem pouze vstupenky na F1 v Maďarsku.Vše naprosto v pořádku.Doporučuji.
Jarda D.
V pořádku bez jakýchkoliv problémů
Filip M.
Skvělý zážitek.
Ondřej M.
průvodce Matěj Polverini byl na jedničku s hvězdičkou
Kateřina N.
K mytí nádobí je potřeba " UTĚRKA" ta ve vybavení nebyla, řešit se to dá, příště si ji přibalim do kufru.
Karel K.
Velká spokojenost a pro mě splněný sen
Kuba K.
Dobrá organizace, kvalitní ubytování s dobrou dostupností autosalonu. Vytkl bych, že jsme nebyli informováni o konání pařížského půlmaratonu a s tím souvisejícím omezením dopravy v centru ( uzavírka ulic, stanic metra). Jinak doporučuji !
Pavel V.
Perfektní , výborná organizace a komunikace.
Broňa G.
velmi dobře vše zorganizováno
Richard M.
cs_CZ