Ceproka Team

Cestujete s námi už 29 let

Teambuilding

Teambuilding je zkušenostní vzdělávací program, zaměřený na rozvoj kompetencí účastníků, které jsou klíčové pro efektivní týmovou práci. Patří mezi ně schopnost týmové komunikace, řešení problémů, empatie, schopnost poskytovat podporu či rozdělení týmových rolí. Specifické cíle teambuildingu jsou stanoveny na základě zjišťování potřeb týmu nebo pracovní skupiny, která se provádí v úzké spolupráci s klientem. Teambuilding je ( buď venkovní nebo vnitřní) použití prvků zážitkové pedagogiky .

Hledáte specialisty na teambuilding? V této oblasti jsme specialisté. Připravíme Vám netradiční firemní akce na klíč, zajistíme teambuildingové programy. Zažijete něco výjimečného, váš pracovní tým absolvuje training, který má smysl. Vymysleli jsme teambuildingový systém týmových vazeb, který dokáže podpořit loajalitu a prohloubit pocit zodpovědnosti za týmový výsledek. Úspěch teambuildingové firemní akce přináší správně sestavený program, kdy jsou zaměstnanci vystaveni zcela novým situacím. Jejich řešení pak musí nalézt pomocí týmové spolupráce. Nechte si připravit zážitkové vzdělávací programy na míru a pracujte jako tým.

V oblasti teambuildingu pořádáme celou řadu aktivit, které jsou pro Vás komfortní, kreativní a posunují hranice Vašeho rozvoje. Při plánování teambuildingu využíváme zajímavé outdoorové prostředí. Velmi oblíbený je světový golf a tato aktivita vytváří v oblasti teambuildingu zcela novou dimenzi.

Teamspirit

Cílem teamspiritové firemní akce je lepší poznání členů týmu a prohloubení neformálních vazeb mezi spolupracovníky. Teamspirit posílí týmového ducha pomocí neobvyklých zážitků v neformálním prostředí. Prolomte komunikační bariéry a posilte týmovou identitu, využijte příležitost k navázání společné řeči.

Assessment programme

Assessment program je účinná diagnostická metoda výběru pracovníků na obchodní, manažerské či jiné důležité pozice, která klade na kandidáty mnohem vyšší nároky než běžný přijímací pohovor. Vyhodnocení výsledků assessment programu podá přesnou předpověď na výkonový potenciál kandidáta, což má pro správný chod společnosti zásadní význam.

Pro inspiraci uvádíme teambuildingové aktivity

Zašlete nám nezávaznou poptávku a my se ozveme zpět s cenovou nabídkou

cs_CZ