Ceproka Team

Cestujete s námi už 30 let

Dovolená na míru

Naše cestovní kancelář se specializuje na tématické pobyty pro podniky, instituce, firmy či zájmové kolektivy a to do destinací celého světa. Ve spolupráci s našimi zahraničními partnery vám rádi zajistíme odborný program, přednášky, semináře, exkurze a další specifické služby dle vašich požadavků. Rádi bychom věnovali pozornost každému detailu Vaší cesty, našim hlavním cílem je vaše maximální spokojenost a komfort.

Naším cílem je nabídnout klientům individuální cestu s individuálním programem. Náš produkt není katalogový výlet. Vytváříme vaši cestu s vámi, takže si můžete nastavit termín, kdy a která místa chcete vidět. Nejste tak ovlivněni starostmi a nepříjemnými zkušenostmi se skupinovými prohlídkami. Rádi bychom Vás ochránili před negativy skupinových katalogových zájezdů. Není nutné se pokaždé přizpůsobovat termínu, času, potřebám a požadavkům ostatních členů skupiny, se kterou sdílíte cestu, což téměř vždy přináší nějaký nepříjemný problém. Cestování by jste si měli užít a ne řešit polovinu času zájezdu zbytečnostmi. S námi máte možnost strávit cestu dle svých konkrétních požadavků, nabízíme Vám za trochu více peněz mnohem více “muziky”.

Dovolená na míru

je zájezd připravený přesně podle potřeb a požadavků klienta. Není možné si jej objednat jako katalogový, protože je vytvářen až po konzultaci se zájemci. Umožňujeme opakovat naše již realizované akce. Smyslem je užít si volna co nejvíce a bez starostí. Zařídíme kompletní služby na místě od transferu z letiště až po fakultativní výlety. Dovolená na míru je určená hlavně pro náročnější cestovatele, kteří rádi svoje volno prožijí intenzivně a bez kompromisů.

Sledujte také trendy a novinky z našich zájezdů typu dovolená na míru na našem specializovaném webu http://dovolenanamiru.eu. Najdete zde mnoho již úspěšně realizovaných zájezdů, které Vám rádi nabídneme a upravíme dle Vašich požadavků a představ. Navíc zde popisujeme naši nabídku mnohem detailněji.

Nabídka incentivních akcí:

Wine gastronomic tour

za vínem, lahůdkami a lanýži do Itálie (zaměření na agroturismus, návštěvy vinných sklepů, ochutnávky sýrů a vín).

  • vhodný termín: březen – květen, září – říjen

 

“Drifting” na okruhu v Monze

zažijte adrenalin při jízdě vozidly GT (Lamborghini Gallardo nebo Ferrari F430). “Driftování” je volný styl za volantem, dobrá zábava a schopnost kontroly nad skutečně sportovním vozem. Tato aktivita je zábavná a zajímavá nejen pro řidiče, ale také pro diváky – je na co se dívat.

  • vhodný termín: duben – červen

 

Adrenalin a vůně benzinu při F1

závod Formule 1 na některém z evropských okruhů, např. San Marino, Monte Carlo, Mondsee…

  • vhodný termín: celoročně

 

Za Sochou svobody do New Yorku

vychutnejte si zápas světoznámé NHL v americkém New Yorku spolu s prohlídkou města a nákupu

  • vhodný termín: leden – duben

 

Poznejte Ameriku prostřednictvím baseballu

spojení návštěvy některého z nezapomenutelných velkoměst s amerických národním sportem – baseballem

  • vhodný termín: říjen – červen

 

Za sluníčkem na Sicílii

nádherná krajina, krásné pláže, výborná vína, antické památky. To vše bez mafie a La Cosa Nostry nabízí prodloužený víkend na tomto krásném ostrově.

  • vhodný termín: květen – říjen

 

Čardáš, guláš a tokajské

prodloužený víkend v maďarských lázních spojený s relaxačním programem.

  • vhodný termín: celoročně, doporučujeme duben – říjen

 

Amsterdam

nejkrásnější z holandských měst. Žádný z návštěvníků si nesmí nechat ujít slavné amsterodamské trhy, ať už květinové, sýrové, umělecké nebo třeba i bleší trhy.

  • vhodný termín: duben – říjen

Nabídka pronájmu luxusních sportovních vozů

Nyní si i Vy můžete splnit svůj sen a stát se alespoň na chvíli řidičem Vašeho vysněného automobilu. Nabízíme pronájem vozů prestižních značek Ferrari, Lamborghini, Maserati, Aston Martin, Porsche, Bentley, BMW, Mercedes, Lexus, Audi a dalších. Poznejte Evropu novým způsobem a staňte se pánem silnic od Toskánska, přes Azurové pobřeží, Švýcarsko až po Českou Republiku a další zajímavá místa.

cs_CZ