Ceproka Team

Cestujete s námi už 29 let

Soukromá letecká doprava

Luxus na dosah

Aerotaxi je trend moderní doby, který nabízí veškerý luxus, jaký si můžete přát. Samotné letadlo je vybaveno nejmodernějším vybavením a nabízí tak veškeré pohodlí. Na palubě letadla budou jen spolucestující, které si sami vyberete). Nestane se, že se budete mačkat s cizími lidmi v úzkých a nepohodlných sedačkách běžných dopravních letadel. Na odbavení také nemusíte čekat, protože probíhá odděleně. V letadle máte k dispozici i soukromý bar a můžete se tedy občerstvit, kdy budete chtít. Pokud nastane změna a budete potřeba změnit trasu v průběhu letu, tak to není problém. Zkušení piloti naplánují novou cestu a dostanete se tam, kam právě potřebujete.

Nečekejte, leťte

Velikou výhodou je, že nečekáte Vy na letadlo, ale letadlo čeká na vás. Aerotaxi umožňuje lety ve všech ročních období v jakýkoliv čas. Jestli jste potřebovali být na nějaké schůzce, ale všechny letenky pro dané datum jsou již vyprodané anebo neexistuje do dané destinace linkové spojení, aerotaxi Vám umožní nastavit si vlastní letový řád podle potřeby. Navíc je to mnohem rychlejší a pohodlnější, než cesta autem. Nemusíte ani čekat na opozdilce, jak nastoupíte do letadla, hned se letí.

Odkudkoliv kamkoliv

Výhodou aerotaxi je, že díky menším rozměrům letadla je možné přistát na většině letišť. Můžete si vybrat i menší letiště, na kterých běžná dopravní letadla přistávat nemohou a přiblížíte se tak daleko více cílové destinaci. Ušetříte čas i peníze za další cestování z letiště.

V Evropě

Aerotaxi letá po celé Evropě bez nutnosti mezipřistání. Let je tedy rychlý a ničím nerušený.

588d8eece022649a23dc82354d743588d8e-1024x1024

V Asii

Do vzdálenějších zemí je potřeba počítat s dotankováním paliva. Doporučujeme mezipřistání spojit s koupáním nebo s poznáváním nových míst.

20190910_150726042_iOS-Grand-Canyon-M-1024x1024

V Americe

Do Ameriky soukromá letadla nejsou schopná doletět bez mezipřistání kvůli nedostatečné nádrži na palivo. S několika dotankování doletíme i přes Atlantický oceán.

Zašlete nám nezávaznou poptávku a my se ozveme zpět s cenovou nabídkou

cs_CZ