Ceproka Team

Cestujete s námi už 30 let

Cestovní pojištění

Bez kvalitního cestovního pojištění se může dovolená nemálo prodražit. Určitě se vyplatí, zaplatit pár korun za pojištění, než doplácet obrovské částky v zahraničí. Dnes pojišťovny nabízejí různé balíčky podle typu dovolené a různé výhody, včetně skupinových slev. Navíc při možnostech internetu lze objednat vše pojištění online, pouze vyplněním formuláře.

Možná si říkáte, že jste nikdy cestovní pojištění nepotřebovali. Nikdy si ale nemůžete být jistí, zda se něco přihodí nebo ne. Případné problémy ani nemusejí být zaviněny Vámi, ale např. lidmi ve Vašem okolí pohybu. Navíc se nemusíte celou dovolenou strachovat, že se něco pokazí. Pojišťovny nenabízejí jen proplacení účtů, ale v případě nouze i asistenční služby. Určitě doporučujeme na pojištění nešetřit a vyhledávat pouze spolehlivé pojišťovny.

Pojištění online

Máme přehled o všech výhodách pojišťoven a srovnáváme cestovní pojištění i se zahraničními nabídkami. Díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvýhodnější pojištění na cesty a to vše online, bez nutnosti návštěvy naší kanceláře.

Pojištění zavazadel

Zavazadla si můžete pojistit před ztrátou nebo krádeží. Za pár korun denně se dá zavazadlo pojistit snad u každé pojišťovny. Každá má různé podmínky plnění a výši pojistného, proto je dobré se nejdříve seznámit s podmínkami.

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti je vhodné v případě, že někomu způsobíte škodu. Může se stát, že v obchodě omylem rozbijete nějaké zboží, srazíte někoho na lyžích nebo při výletu autem. V každém případě pojišťovna za Vás vyřídí odškodnění.

Úrazové pojištění

Tím nejdůležitějším pojištěním při cestování do zahraničí je proti úrazu. Většinou doporučujeme pojistit se i za větší sazbu, než je základní balíček. Pokud se Vám něco stane, můžou jednotlivé převozy do nemocnice a lékařská péče stát více než několik milionů korun, které vaše aktuální pojišťovna neproplatí, a Vy budete muset sáhnout hluboko do kapsy.

Objednat pojištění

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Typ pojištění
cs_CZ